اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
كدخبر: ۴۱۲۴
تاريخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
عملیات اجرایی 41طرح ورزشی در روستاهای استان بوشهر آغاز می شود
استاندار بوشهر گفت: پنجم مهر امسال عملیات اجرایی 41 طرح ورزشی شامل زمین چمن مصنوعی در روستاهای بالای 900 نفر جمعیت در استان بوشهر آغاز می شود.
فوری نیوز: به گزارش ایرنا، مصطفی سالاری روز دوشنبه در نشست با مسوولان استان بوشهر افزود: این طرح به وسیله بنیاد مسکن اجرا و نظارت آن نیز از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر انجام می شود.

وی با بیان اینکه روستاهای محروم در اولویت اجرای برنامه های توسعه ای استان بوشهر قرار دارند اظهار کرد: براین اساس روستاهایی که قرار است این طرحها در آنها اجرا شود هم اکنون فاقد هرگونه طرح ورزشی هستند.

سالاری اضافه کرد: براساس برنامه ریزی 41 زمین چمن مصنوعی باید تا نیمه اول دیماه مورد بهره برداری و در اختیار جوانان روستایی قرار گیرد.

استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه طرحهای فرهنگی در کنار این طرحها گفت: زمینهایی که برای اجرای زمین چمن روستایی در نظر گرفته می شود از لحاظ وسعت باید ظرفیت اجرای کارهای فرهنگی را نیز داشته باشد.

وی گفت: تجهیزات و چمنهایی که در زمینهای جمن مصنوعی استفاده می شود باید دارای کیفیت بالایی باشد و اجرای آن نیز براساس استانداردهای لازم باشد.
نظرشما
* نام:
ايميل:
* نظر: