اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
كدخبر: ۴۴۸۹
تاريخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
فرماندار بوشهر: دولت روحانی، تزویر، دروغگویی و بزرگ نمایی نمی داند
|فرماندار بوشهر گفت: دولت تدبیرو امید تزویر، دروغگویی و بزرگ نمایی نمی داند و کارگزاران آن راستی و مطابق واقعیت ها با مردم سخن می گویند.

به گزارش"" فوری نیوز""به نقل ازایرنا، عباس جمشیدی روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر افزود: روحانی در شرایطی دولت را تحویل گرفت که تحریم های جهانی فشار مضاعفی بر ملت وارده آورده بود و اقتصاد مملکت نیز هیچ آرامش و ثباتی نداشت و پس از سه سال امروز تورم به زیر 10 درصد رسیده و با رشد، آرامش و ثبات اقتصادی روبه رو هستیم.
وی با اشاره به پروژه های نیمه تمام موجود در کشور اضافه کرد: نگاه دولت تدبیر و امید براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب نگاه اقتصاد مقاومتی است و طرحها و پروژه ها با نگاه کارشناسی و با اولویت بهره برداری از پروژه های نیمه تمام است.
جمشیدی اظهارکرد: امروز برخی افراد از تریبونهای مقدس و رسمی علیه دولت سخنرانی و نسبت به شخص رئیس جمهوری توهین می کنند که این سخنان با ادعا و شعار وحدت و همدلی سنخیت ندارد.
وی بیان کرد: کسانی که با سخنان خود درجامعه روح ناامیدی ایجاد می کنند باید پاسخگو باشند چون ترویج یاس و ناامیدی در جامعه به ضرر همه افراد جامعه است.
جمشیدی افزود: نگاه دولت تدبیر و امید تعاملی است و تلاش برای حل مشکل مردم و ایجاد روح نشاط و امیدواری در راس برنامه های دولت است.
فرماندار بوشهر اظهارکرد: چرا کسانی که ادعای نخبگانی می کنند نسبت به کارهای گذشتگان هیچ اظهار نظری نکردند زیرا اگر با همین حساسیت در آن روز اظهار نظر می کردند امروز این حجم از مشکلات متوجه جامعه نمی شد.
وی افزود: دولت تدبیر و امید با نگاه وحدت، تعامل و اخلاق مدارانه وارد عمل شده است و با وجود هجمه های شدید با تمام وجود در حال کار، فعالیت و خدمت رسانی به ملت است.
جمشیدی اظهارکرد: تا کنون اطلاع رسانی خوبی از سوی دولت در زمینه کارهایی که در دست اجراست صورت نگرفته و هفته دولت فرصتی برای اطلاع رسانی صادقانه به مردم است.
وی گفت: با وجود همه مشکلات اقتصادی موجود در جامعه دولت تدبیر و امید با همه سختی ها مشغول کار و خدمت رسانی به مردم است و این بی انصافی است که بگوییم دولت تدبیر و امید کاری نکرده است و روح ناامیدی به جامعه تزریق شود.


نظرشما
* نام:
ايميل:
* نظر: