اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
كدخبر: ۴۴۹۹
تاريخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بزرگراه محور پارسیان بندرلنگه-پارسیان عسلویه به بهره برداری رسید .
115کیلومتر بزرگراه محور پارسیان بندرلنگه و پارسیان عسلویه با حمایت دکتر جادری استاندار استان هرمزگان و رادمهر فرماندار پارسیان به بهره برداری رسید .
               
به گزارش "فوری نیوزبه نقل ازروابط عمومی فرمانداری پارسیان رادمهرفرماندار و رئيس شوراي ترافيك شهرستان پارسيان از بزرگراه پارسيان به بندر لنگه بازدید بعمل آوردند.

فرماندار پارسیان در ادامه این بازدید اظهار داشت : ١١٥كيلومتر بزرگراه پارسيان بندرلنگه با همت و پيگيريهاي دكتر جادري استاندار معزز استان هرمزگان به اتمام و به بهره برداری رسید و درسال گذشته زير ترافيك قرار گرفت .

رادمهر بيان داشت:
راه پارسيان به بندرعباس يك راه استراتژيك وحياتي است وشبانه روز علاوه بر ناوگانهاي مسافربري وكاميونهاي زيادي باحمل كالا بين گمركات استان با منطقه ويژه عسلويه وهمچنين حمل مواد نفت گاز ازمنطقه پارس جنوبي به مركز استان در حال تردد ميباشند که نیازمند توجه ویژه ای می باشد .

وی با اشاره به اینکه شهرستان پارسیان شاه راه و دروازه اقتصادی غرب استان است افزود: توجه و عنایت مسئولين اداره کل راه هرمزگان به غرب استان به ويژه پارسيان كه دروازه اقتصادي غرب استان است که نیازمند نگاه ويژه اي مسئولین راه است 

مهندس رادمهر
از زحمات مهندس شيري مديركل راه وشهرسازي استان تقدير وتشكر نمودوعنوان کرد :اخيراً پيچ مرگبار در روستاي عماني با پیگيری جناب رضايي مدير اداره راه و شهر سازی شهرستان و حمايت مهندس شيري ٤٠٠متر تعريض وچهارده متر عريض تر شده است 

همچنين فرماندار ورئيس شوراي ترافيك  گفت : بعد از ايجاد باند دوم مشكلاتي براي برخي روستاها ايجاد شده كه نياز دارد اصلاحاتي صورت گيرد و زير گذر روستای عماني و نيو جرسي و حفاظهای پل ها و بلوار ورودي شهر پارسيان مشکلات عدیده ای برای همشهریان عزیز بوجود آورده است.  

  وی افزود: با عنایت ویژه دکتر جادری استاندار معزز به منظور برنامه ریزی در کاهش و روان سازی ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان و مسافران  115 کیلومتر از بزرگراه به بهره برداری رسیده است .

فرماندار رئیس شورای ترافیک شهرستان پارسیان نبود تابلوهای اخباری، هشداری و راهنمای را در فواصل لازم، سبب نارضایتی مردم و مسئولین عنوان کرد و تاکید داشت : با نبود علائم هم سبب تخلّف ناخواسته و اعمال قانون می‌شود و بنابراین افزایش علائم و تابلوها برای رعایت قانون و حفظ سلامت هموطنان ضروری است و خواستار افزایش تابلوها، علائم، خط کشی، نصب گاردریل در محور پارسیان بندرلنگه و پارسیان به منطقه پارس جنوبی عسلویه شد .

فرماندار پارسیان از به كار گذاشتن نيو جرسي هاي بتوني در ورودي شهر پارسيان بطرف عسلويه انتقاد كردند و گفت : اين عمل زيبنده كار نيست و مورد انتقاد كليه مردم و شوراهاي روستاها قرار گرفته و موجب نا رضايتي مردم و شوراهاي روستاهاي اقماري قرار گرفته است و همت مسولان ذيربط مي طلبد كه در اسرع وقت به اين امر مهم و حياتي توجه ويژه اي عنايت داشته باشند .

 وی در ادامه گفت : پيشنهاد مي گردد شهرداري پارسيان هرچه سريعتر در اين امر خير خواهانه و خداپسندانه اقدام کند تا مشكلات روستاهاي اقماري به شهر مرتفع و از خطرات و حواث نا خوشايند جلو گيري بعمل آيد .

 رئیس شورای ترافیک پارسیان تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی خصوصا اعضای شورای ترافیک می بایست با بررسی نواقص و نیازها و با همکاری همه جانبه در رفع مشکلات ترافیکی شهرستان اقدام نمایند.

رادمهر در پایان خواستار فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی ترافیک در سطح شهرستان شد و افزود: اقدامات فرهنگي در زمینه آموزش و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی،  مي تواند در افزایش امنیت و کاهش بار ترافيکي و تصادفات موثر باشد.
نظرشما
* نام:
ايميل:
* نظر: