اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
كدخبر: ۴۵۱۲
تاريخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
اطلاعیه مهم سازمان تامین اجتماعی/بیمه شدگان مراقب باشند؛
تامین اجتماعی هیچ تماس تلفنی برای دریافت کارت هوشمند سلامت با بیمه شدگان و بازنشستگان نداشته است
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: این سازمان هیچ تماس تلفنی برای دریافت کارت هوشمند سلامت با بیمه شدگان و بازنشستگان نداشته است.

تامین اجتماعی هیچ تماس تلفنی برای دریافت کارت هوشمند سلامت با بیمه شدگان و بازنشستگان نداشته است

به گزارش "فوری نیوز"به نقل ازروابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای از بیمه شدگان و بازنشستگان درخواست کرد مراقب افراد سودجو در قالب شرکت های درمانی برای ارائه کارت هوشمند سلامت باشند و به این تماس های تلفنی توجهی نکنند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:در پی تماس تلفنی عده ای سودجو با بیمه شدگان و مستمری بگیران عزیز در قالب شرکت های درمانی برای ارائه کارت هوشمند سلامت در ازای دریافت وجه، سازمان تامین اجتماعی اعلام می دارد؛ این تماس‌ها به هیچ وجه از سوی واحدهای اجرایی و درمانی این سازمان نبوده و اقدامی غیرقانونی و قابل پیگرد است.

اطلاعیه خاطرنشان ساخته:در روزهای اخیر برخی از بیمه شدگان و مستمری بگیران محترم در تماس با این اداره کل اظهار داشته اند که عده ای با ادعای ارتباط با سازمان تأمین اجتماعی و به بهانه ارائه کارت هوشمند درمان، از آنان تقاضای وجه کرده اند.

در این اطلاعیه تاکید شده است:هر طرح و برنامه جدیدی در این خصوص از طریق رسانه های جمعی به اطلاع عموم می رسد و بیمه شدگان و بازنشستگان، اخبار این سازمان را فقط از سایت رسمی این سازمان به نشانی WWW.TAMIN.IR ،  کانال رسمی تامین اجتماعی در تلگرام به آدرس taminnews@ و یا سایر رسانه های جمعی پیگیری کنند.

براساس آمار سازمان تامین اجتماعی، اکنون ٤١ میلیون و ٢٠٠ هزار نفر از خدمات این سازمان بهره مند هستند که دو میلیون و ٩٠٠ هزار نفر از آنها را مستمری بگیران و بازنشستگان تشکیل می دهند.

نظرشما
* نام:
ايميل:
* نظر: