اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
كدخبر: ۴۵۲۵
تاريخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
استانداربوشهرهمه ظرفیت‌ها برای سرشماری نفوس و مسکن در استان بوشهر بکارگیری شود

مصطفی سالاریاستاندار بوشهر گفت: برای سرشماری نفوس و مسکن در استان بوشهر باید از همه ظرفیت‌ها از جمله رسانه‌ها، سپاه، بسیج، شبکه آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌ها استفاده شود.

به گزارش"فوری نیوز"به نقل ازخبرگزاری مهر، مصطفی سالاری ظهر دوشنبه در نشست هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان بوشهر با اشاره به اهمیت بالای اجرای این سرشماری، اظهار داشت: دست‌یابی به اطلاعات و آمار دقیق نقش بسیار مهمی در برنامه‌ریزی‌ها خواهد داشت.

وی با اشاره به نقش مهم در اختیار داشتن آمار و اطلاعات برای توسعه هرچه بیشتر، خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها نقشی مهم و اساسی در اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن دارند که باید همکاری لازم در این زمینه صورت گیرد.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه این سرشماری امسال به صورت اینترنتی نیز اجرا می‌شود، بیان کرد: باید در بخش‌های مختلف شهری، زمینه استفاده از اینترنت فراهم شود.

وی خواستار استفاده از همه ظرفیت‌ها برای اجرای مطلوب سرشماری عمومی نفوس و مسکن شد و اضافه کرد: مشارکت صدا و سیما و رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن تاثیر بالایی در اجرای باکیفیت آن دارد.

سالاری با تاکید بر لزوم تشکیل کمیته اطلاع‌رسانی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان بوشهر، ادامه داد: محتوای تبلیغی این طرح باید توسط کمیته اطلاع‌رسانی تولید و منتشر شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن به صورت اینترنتی و حضوری اجرا می‌شود که سوم تا ۲۴ مهرماه به صورت اینترنتی و از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان‌ماه به صورت حضوری انجام می‌شود.

رضا عوض‌پور از جمع‌آوری داده‌ها و اطلاعات پایه‌ای درباره تعداد، ساختار و ویژگی‌های جامعه و واحدهای مسکونی به عنوان مهمترین اهداف این سرشماری اشاره کرد و افزود: جمع‌آوری این اطلاعات نقش مهمی در برنامه‌ریزی خواهد داشت.

نظرشما
* نام:
ايميل:
* نظر: