اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
كدخبر: ۴۵۴۳
تاريخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
آمدن مردان قورباغه‌ای به ایران
آمدن مردان قورباغه ای به ایران
مردان قورباغه ای
خبری که از رادیو ایران درباره آمدن مردان قورباغه‌ای به ایران منتشر شد روز ۲۴ شهریور سال ۱۳۳۶ نقل تمام محافل و کوچه و بازار بود و عده‌ای که «مردان قورباغه‌ای» را می‌شناختند برای آنان که نمی‌شناختند توضیح می‌دادند.

به گزارش دنیای اقتصاد، «مردان قورباغه‌ای» نخستین گروه بیست نفری زمین‌شناسان ایتالیایی بودند که قصد انجام چند عملیات اکتشافی در گوشه و کنار کشور را داشتند. مطبوعات نیز در این باره نوشتند: «اعضای ۴ نفره هیات‌مدیره و شرکت ایتالیایی «نفت سبریت» این هفته به وطن خود بازمی‌گردند تا به اتفاق اعضای ایرانی هیات‌مدیره، ترتیبات تاسیس دفتر شرکت را داده و مقدمات ورود اولین دسته زمین‌شناسان ایتالیایی به ایران را فراهم کنند که در بین آنها چند مرد قورباغه‌ای هم وجود دارند.

این «مردان قورباغه‌ای» در زیر آب‌های ساحل ایران به اکتشاف و انجام عملیات شناسایی خواهند پرداخت. این گروه از زمین‌شناسان در نظر دارند که عملیات خود را در سه منطقه‌ای که در قرارداد نفت ذکر شده است در یک موقع شروع کنند، ولی ممکن است در ناحیه فلات قاره زودتر از دو منطقه واقع شده در خشکی کار آنها شروع شود!»
نظرشما
* نام:
ايميل:
* نظر: