اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
كدخبر: ۴۶۱۷
تاريخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
تقدیر و تشکر زائران مشهدالرضا از مامور پلیس راه شهرستان دیهوک از استان خراسان جنوبی
عصر روز شنبه 27آبان ماه در استان خراسان جنوبی شهرستان دیهوک اتوبوس زائران مشهد مقدس دچار حادثه شد که خوشبختانه این حادثه هیچ تلفاتی نداشت و همه زائران درسلامت کامل بودند.
یکی از زائران این حادثه که از شهرستان دشتستان، شهر برازجان بود در صحبت با خبرنگار فوری نیوز شرح ماجرا را اینگونه بیان کرد: در عصر روز شنبه 27آبان ماه یکی ازچرخ های اتوبوس دچار حادثه شد که دقایقی بعد از حادثه، مامور پلیس راه شهرستان دیهوک در صحنه حاضر شد و همکاری لازم را با راننده اتوبوس و زائران کرد.

این زائر اظهار داشت: ستوان سوم امانی یکی از مامورین پلیس راه شهرستان دیهوک به همراه یکی از سربازان خود که اهل اصفهان بود بسیار با ما همکاری کردند.

بعدازدقایقی همین مامور با تلفن همراه شخصی خود با چند ماشین سواری تماس گرفت تا زائرین را در محل اسکان درنظرگرفته شده ببرند.

این مامور آنقدر رفتار پسندیده ای از خود نشان داد که حتی بعد از پایان ماموریت خود با لباس شخصی، درمحل اسکان حاضر و جویای سلامت زائران و همچنین وضعیت اسکان آنان شد.

این حادثه فقط معجزه خداوند و امام رضا(ع) بود.
نظرشما
* نام:
ايميل:
* نظر: